Sprzątanie

Jeżeli Twój dom po remoncie wygląda nadal jak plac budowy, jeżeli tysiące niepotrzebnych przedmiotów zalegają w twojej przestrzeni. To pomyśl, że istnieją firmy, które takie problemy rozwiązują.

CENY USŁUG USTALAMY INDYWIDUALNIE

W CZASIE BEZPŁATNEJ WYCENY

Sprzątanie piwnic i strychów. Sprzątanie i doczyszczanie wnętrz przed i po remoncie, po i przed sprzedażą.

Odbiór dużych gabarytów i starego AGD (lodówki, pralki, kuchenki, wanny, zlewy i inne). Już nie musisz się martwić, że nie masz co zrobić z tonami przedmiotów, które zalegają w Twoim domu. Chcesz zrobić remont lub sprzedać mieszkanie (dom)? Pomożemy Ci je przygotować. W ofercie firmy jest również przechowywanie mebli i sprzętu na czas remontu. Każdy klient traktowany jest indywidualnie. Stawiamy przede wszystkim na jakość i dobrą cenę. W zależności od Twoich potrzeb i realnych możliwości budżetowych dostosujemy optymalny zakres oraz rodzaj usługi.

Specjalizujemy się w sprzątaniu domów po remoncie lub budowie.
Możemy towarzyszyć ekipom remontowym, profesjonalnie zabezpieczając już gotowe fragmenty domów. Zanim wejdzie następna ekipa, zabezpieczymy przed zniszczeniem to, co już zrobione.

Wydajesz na remont ciężko zarobione pieniądze? Warto pamiętać, że niewielkim kosztem możesz oszczędzić sobie stresu związanego z obawą, że ktoś nie uszanuje tych pieniędzy i pracy.

W czasie bezpłatnej wyceny usługi w miejscu jej wykonania omawiamy wszystko, co jest ważne w czasie sprzątania, transportu lub przeprowadzki – mamy doświadczenie w łagodzeniu stresu. Usługi realizowane z nami pozwolą Ci odzyskać wiarę, że w Polsce ktoś może coś zrobić dobrze – tak jak to powinno być w Europie.

Zadzwoń lub wyślij sms z prośbą o bezpłatną wycenę usługi – skontaktujemy się Tobą, umówimy, a potem zrobimy, jak mówimy.

Koszt zabezpieczenia to tyko …..% kosztów strat i sprzątania jakie zwykle trzeba ponieść „bo się robotnikom nie chciało”.