Ceny przeprowadzek

Zmiana? W firmie przeprowadzamy bezpiecznie

Ceny przeprowadzek prywatnych – dopóki ich nie znamy w naszej wyobraźni są wręcz nieludzkie. Nic bardziej mylnego. Przeprowadzki, transport, meble używane? Firma profesjonalna, która rozwiązuje kompleksowo problemy swoich klientów. Zamawiając przeprowadzkę w zwykłej firmie przeprowadzkowej, nie zawsze myślicie Państwo o wszystkich aspektach związanych ze zmianą miejsca zamieszkania. A przecież oprócz tego, że musicie się przeprowadzić i zabrać ze sobą wszystkie potrzebne rzeczy, w mieszkaniach, które opuszczacie, zazwyczaj zostają przedmioty (rzeczy, meble), których nie chcecie zabierać. Pierwsza myśl, która się pojawia, to po prostu wyrzucić na śmietnik. I chodzicie Państwo z tymi workami do tego śmietnika i wrzucacie do kontenera wszystko jak leci. Nie trzeba sobie zadawać takich tortur.

Wystarczy zamówić usługę w firmie przeprowadzkowej

Firma po dokonaniu oceny całości wszystkich przedsięwzięć, jakie w związku z przeprowadzką należy zrealizować, przygotuje dla Państwa idealną ofertę – pakiet przeprowadzkowy, który nie pozwoli Wam bezpiecznie, sprawnie i w określonym czasie znaleźć się w nowym miejscu, a dodatkowo umożliwi opróżnienie pozostawionego przez siebie mieszkania ze wszystkich niepotrzebnych rzeczy. Mieszkanie może być posprzątane i przygotowane do sprzedaży lub do przekazania właścicielowi. Jeżeli było to mieszkanie wynajmowane, rozwiązywanie problemów w sposób kompleksowy pozwala nam koncentrować się na rzeczach najważniejszych – na rodzinie oraz na zabezpieczeniu najbliższym komfortu i bezpieczeństwa. Cena przeprowadzki jest sprawą drugorzędną.

Przeprowadzka nie odbywa się codziennie

To nie jest przedsięwzięcie, które realizujemy raz w miesiącu. Często przeprowadzamy się raz, dwa razy, może trzy razy w życiu. W związku z tym nie wolno traktować tego przedsięwzięcia jak zło konieczne. Dzięki takim firmom możecie Państwo rozwiązywać więcej problemów, które pojawiają się w czasie planowania Waszej zmiany miejsca zamieszkania. Mamy doświadczenia z różnymi sytuacjami. Jedna z częstszych to taka: rodzice sprzedają duży dom po to, by samemu kupić sobie mniejsze mieszkanie, ale również zapewnić mieszkania swoim dzieciom. Przeprowadzka odbywa się na dwóch, trzech, a czasem nawet czterech kierunkach. Jesteśmy w stanie zrobić to równolegle. Możemy rozwieść wszystkie rzeczy do wskazanych miejsc w jeden dzień i w ciągu tego jednego dnia załatwić wszystkie sprawy. Przeprowadzki robimy codziennie; dokonanie podziału przedmiotów na pojazdy, na kolejność wywozu, to już nasza rola. Dzięki rozwiązaniom logistyczno-organizacyjnym, które stosujemy, nasi klienci nie muszą zajmować się trudnymi, skomplikowanymi i, nie ukrywajmy, ciężkimi pod względem pracy fizycznej, działaniami.

Ceny przeprowadzek prywatnych?

Firma

Oferujemy wycenę usługi w miejscu jej wykonania. Wycena jest bezpłatna. W czasie wyceny wyjaśniamy wszelkie wątpliwości, pokazujemy, na czym polega nasza praca, określamy jej zakres i ustalamy ostateczną cenę usługi. Po wycenie tworzony jest protokół przeprowadzki oraz sporządzana jest umowa – jeżeli nie zdecydujesz się na naszą usługę, umowę oraz protokół możesz wykorzystać do współpracy z inną firmą. Jeżeli natomiast zdecydujesz się na współpracę z nami, po podpisaniu umowy i wystawieniu zlecenia górna granica ceny pozostanie niezmienna – zawsze może wyjść taniej.

CENY PRZEPROWADZEK – OSTATECZNA DECYZJA NALEŻY DO CIEBIE

Jeżeli zdecydowałeś się na ofertę innej firmy, a ludzie i środki, jakie do ciebie skierowano, budzą Twoje wątpliwości (np. brak ubezpieczenia, brak materiałów pakowych,, brak pasów, „ludzie z pod sklepu”, rozlatujący się samochód, brak umowy czy zlecenia, niemożliwość wystawienia faktury VAT – odeślij ich z powrotem. Wiele tzw. firm przeprowadzkowych to „krzaki”. Nie ryzykuj! To Twoje rzeczy – są dla Ciebie cenne i ważne, masz prawo odmówić. Zadzwoń do nas  przyjedziemy do Ciebie i załatwimy wszystko profesjonalnie. Nie zapłacisz nic więcej ponad cenę danej usługi organizowanej w normalnym trybie.

CENY PRZEPROWADZEK

Zanim zaczniesz analizować, ile może kosztować Twoja przeprowadzka, zadaj sobie pytanie, czy warto tracić czas i zdrowie, zniszczyć meble i przenieść się do nowego domu z całym bałaganem, którego chcielibyście się pozbyć, tylko po to, by zaoszczędzić 50 złotych? Nasze przeprowadzki są dla ludzi, którzy cenią sobie swój czas i czas swoich znajomych, a urlop wykorzystują po to, by odpocząć, a nie po to, by jeszcze ciężej pracować.