PRZEPROWADZKI TRANSPORT WROCŁAW

Nasza usługa przeprowadzki nie kończy się na przewozie. W zależności od potrzeb klienta meble i sprzęt demontujemy, rozkładamy, pakujemy i po przewozie instalujemy i składamy w nowym miejscu. Świadczymy również usługi w zakresie prac remontowo – konserwacyjnych mebli obejmujących: skręcanie i rozkręcenie mebli, montaż/ demontaż  przegródek (boksów w biurach, naprawa uszkodzonych mebli, wzmacnianie konstrukcji mebli, modyfikacja mebli (dostosowywanie ich wymiarów do pomieszczeń, montaż i demontaż akcesoriów meblowych (listw, zawiasów, uchwytów, relingów, zamków itp.).

W ramach usługi przeprowadzki możemy  również przenosić (demontować i instalować) sprzęt komputerowy. Każdorazowo staramy się zaoferować swoim klientom usługę kompleksową, obejmującą również przygotowanie wyposażenia pomieszczeń do transportu, pakowanie (dysponujemy specjalistycznymi opakowaniami oraz zabezpieczeniami), układanie (ustawianie) mebli, sprzętu i wyposażenia w miejscu przeznaczenia.

Przeprowadzka to:

Jakość Sprawnie, efektywnie, bez strat, zawsze na najwyższym poziomie zaangażowania
Komfort Ty jesteś dla nas najważniejszy, to wystarczy by w naszą pracę wkładać maksimum energii
BezpieczeństwoMamy wszystkie możliwe ubezpieczenia i działamy bezpiecznie
Cena Zawsze dobra dla Ciebie i warta naszej pracy, możesz ją negocjować. Pamiętaj że usługa nie musi być droga
Świadomość zdajemy sobie sprawę że Twoje zadowolenie z naszej pracy przysporzy nam nowych klientów – Twoją rodzinę i przyjaciół, współpracowników, partnerów
OdpowiedzialnośćTo nasza praca i z niej żyjemy. Jesteśmy odpowiedzialni za nasze rodziny tak jak jesteśmy odpowiedzialni za mienie naszych klientów.

 

Komentarze zostały zablokowane.