Przeprowadzka Wrocław – bezproblemowo czy samodzielnie?

W czasie planowania zmiany miejsca zamieszkania często zastanawiamy się czy jesteśmy w stanie samodzielnie przeprowadzić wszystko samodzielnie od początku do końca. Odpowiedź prawie zawsze brzmi TAK!!!! Przecież jesteśmy najlepsi w tym co robimy. Przeżyliśmy tyle lat i zawsze jakoś się udawało wyjść na swoje. Więc taka sobie przeprowadzka to przecież nic trudnego, DAMY RADĘ!

Uważam że macie rację. Siła i hart ducha, zdecydowanie, konsekwencja, to cechy jakie warto posiadać i doskonalić. Często podziwiam kobiety (nierzadko samotne, po przejściach), które samodzielnie potrafią nosić nawet „bardzo ciężki krzyż”. Doceniam ciężką pracę bo sam ciężko pracuję. Szanuję ojców rodzin pracujących od rana do nocy, którzy po powrocie do domu konsekwentnie załatwiają sprawy i wykonują różne zadania z obszernych „list zadań” wykonanych przez partnerki. I tych, którzy po wszystkim potrafią w zaułku swej alkowy zaspokoić pragnienia i tęsknoty swoich jedynych miłości.

Zmiana to dodatkowy wysiłek – o wiele większy niż przedświąteczny rajd po galerii. Bywa powodem niepotrzebnych kłótni, awantur, zbyt wielu złych słów. Często wypada w czasie kiedy w swojej pracy możemy zarobić dużo więcej niż zwykle zarabiamy. Bo nagle coś się wydarza co komplikuje sprawę.

Może zanim zaczniemy brać to wielkie wyzwanie na swoje barki warto pomyśleć że są w Polsce firmy, które załatwiają takie sprawy profesjonalnie i kompleksowo. Nie tylko przewóz i przenoszenie rzeczy – to każdy może. Tu również chodzi o dostarczenie kartonów i pojemników, folii bąbelkowej, folii stretch. Nie oceniona jest profesjonalna pomoc w pakowaniu, doradzenie co należy zabrać a co trzeba wyrzucić. Ważne jest to, że wszystko to czego nie zabierzesz ze sobą i zostawisz jako śmieci zostanie posprzątane i wywiezione. Okna mogą być umyte, kuchnia odtłuszczona, ponaprawiana i gotowa do użytku przez nowych właścicieli. Uszkodzone płytki,  dziury w ścianach po kołkach, piękne malowidła ścienne naszych dzieci i wiele innych ciekawostek, których nie wymieniam, mogą zostać usunięte lub wymienione jeśli tylko jest taka potrzeba i nie musisz zamawiać kilku różnych ekip i rozciągać wszystkiego w czasie w nieskończoność.

Firmy  świadczą kompleksowe usługi związane z przeprowadzkami. Takie usługi charakteryzują się tym że nie ograniczają się tylko do przewozu mienia ale mogą obejmować wiele innych czynności a Ty zapłacisz tylko jedną cenę. Wszystko zostanie załatwione w ciągu jednego do trzech dni. To kwestia organizacji pracy i kompetencji, a także zgromadzonych narzędzi i materiałów.

Jeżeli jeszcze dziś masz wątpliwości czy taniej jest samemu z nadmiernym wysiłkiem robić to przez miesiąc, tracąc przy tym pieniądze i czas na jeżdżenie po sklepach, kupowanie drogich materiałów, płacenie osobne za transport i osobne za każdego specjalistę. To może po prostu zadzwoń lub napisz do mnie. Przyjadę – powiesz mi wszystko co chcesz zrobić, jakie problemy chcesz rozwiązać i wycenię bezpłatnie całość usługi, przedstawię harmonogram działań do akceptacji. Jeśli cena jaką zaproponuję będzie do przyjęcia możesz być pewien że nie zmieni – podpisuję umowę, mamy ubezpieczenie do 500 tys. zł na wszystkie swoje usługi. Gwarantujemy jakość i bezpieczeństwo usług. Zapewniamy kompleksowość. Nasi klienci przechodzą taką zmianę na minimalnym stresie i wcale dużo nie płacą. Z ekonomicznego punktu widzenia to koszty własne i koszty straconego czasu są zawsze wyższe od kosztów zamówionych usług.

Komentarze zostały zablokowane.