usługi transportowe

Usługi transportowe

Najtaniej w mieście, w najlepszej jakości, ceny od 40 zł na terenie Wrocławia. Posiadamy zróżnicowany tabor pojazdów umożliwiający przewóz każdego rodzaju towaru. Od mebli, poprzez materiały budowlane, kończąc na lekach lub żywności. Wielkość i rodzaj samochodu oraz dobór ludzi dostosowany jest do potrzeb klienta. My nie „…strzelamy z armaty do wróbli” – zapłacisz tylko za to, co jest niezbędnie konieczne do wykonania zamówionej usługi.

Podejmiemy stałą współpracę w zakresie usług transportowych we Wrocławiu, na Dolnym Śląsku oraz w Europie – dysponujemy niezbędnymi siłami i środkami by zapewnić naszemu klientowi sprawne i tanie dostawy towarów.

Usługi transportowe WP_20151105_12_35_35_Pro

Usługi transportowe GuttSolutions

Przeprowadzki, transport mebli, transport AGD, przewóz i wnoszenie materiałów budowlanych.
Optymalizacja, jakość i gwarancja najniższej ceny – to właśnie wyróżnia nas na rynku. Nasze usługi są w pełni dedykowane Tobie. Nie musisz się martwić, że Twój ładunek jest nieistotnym doładunkiem do jakiegoś pojazdu. My zawsze jesteśmy na czas, Ty zawsze wiesz, gdzie są Twoje rzeczy.

Usługi transportowe GuttSolutions – bezpiecznie przeprowadzamy przez zmiany

Przeprowadzki, transport mebli, transport AGD, przewóz i wnoszenie materiałów budowlanych, specjalistyczne usługi transportowe.
Organizujemy przewozy pojedynczych rzeczy, a także kompleksowe przeprowadzki dla osób prywatnych i firm. Jeżeli jest taka potrzeba – meble i sprzęt instalujemy, pakujemy i rozpakowujemy, składamy i rozkładamy.

PRZEPROWADZKI I USŁUGI TRANSPORTOWE

TO DZIAŁANIE RÓWNIEŻ W TRYBIE ALARMOWYM – NA JUŻ, NA TERAZ, NA „ZAPALENIE PŁUC”, ZAWSZE JEDNA ZAŁOGA JEST DO DYSPOZYCJI – JESTEŚMY NA MIEJSCU DO 1 GODZINY W DZIEŃ I DO 2 GODZIN W NOCY.
Planujesz zakupy materiałów budowlanych, maszyn, mebli, sprzętu AGD? Może organizujesz dużą imprezę i potrzebujesz dużej mobilnej chłodni? Może potrzebujesz załadować ciężką paletę lub sprzęt z ziemi – zapakujemy, załadujemy, przywieziemy i wniesiemy do Twojego domu, firmy, magazynu w cenie zawsze niższej niż transport jakiegokolwiek sklepu.Kupiłeś duże gabaryty przez internet? – dowieziemy je w rozsądnej cenie. Zawsze niższej niż transport jakiegokolwiek sklepu. Chcesz pozbyć się starych mebli, wyposażenia czy AGD? odbierzemy je z Twojego domu. Za rzeczy w stanie do użycia – zapłacimy. Prowadzimy skład rzeczy używanych. Mamy również doświadczenie w transporcie rzeczy na terenie UE.

Odwiedź nas na fb https://www.facebook.com/profesjonalnaprzeprowadzka
ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY

Usługi transportowe Wrocław
Nasze samochody
transport Wrocław
Sam szefuncio
transport przeprowadzki Wrocław
Ekipa
usługi transportowe Wrocław
W kolumnie
usługi transportowe
usługi transportowe

Usługi transportowe GuttSolutions
Przeprowadzki