przeprowadzki Wrocław

Przeprowadzki Wrocław – Partnerzy

+48 695 762 584
Profesjonalna przeprowadzka Wrocław Guttsolutions – komfortowe, elastyczne przeprowadzki. W zależności od Twoich potrzeb i realnych możliwości budżetowych dostosujemy optymalny zakres oraz rodzaj usługi.

W czasie bezpłatnej wyceny usługi w miejscu jej wykonania omawiamy wszystko to co jest ważne w czasie przeprowadzki – mamy doświadczenie w łagodzeniu stresu – przeprowadzka z nami pozwoli Ci odzyskać wiarę że w Polsce ktoś może coś zrobić dobrze – tak jak to powinno być w Europie.

Zadzwoń lub wyślij sms z prośbą o bezpłatną wycenę usługi – skontaktujemy się Tobą, umówimy a potem zrobimy jak mówimy.

Jeżeli nie będziemy w stanie czegoś zrobić sami w ramach naszej usługi, wybrane elementy mogą być wykonane przez naszych partnerów:

Przeprowadzki Wrocław – Partnerzy

Nazywam się Paweł Gutt i jestem właścicielem firmy zajmującej się obrotem rzeczami używanymi (głównie meblami), transportem, przeprowadzkami oraz sprzątaniem.  Moją najlepiej rozpoznawalną marką jest „Graciarnia – czyli mydło i powidło” – jest to skład rzeczy używanych – coraz bardziej popularny wśród Wrocławian https://web.facebook.com/graciarnia.wroc/; http://profesjonalna-przeprowadzka.pl/komis/;  – miejsce nie bez znaczenia, bo umiejscowione w pobliżu Dworca Świebodzkiego przy ulicy Tęczowej 25. Coraz więcej moich klientów poszukuje mebli funkcjonalnych, które przy odpowiedniej cenie mogą posiadać defekty, które w przypadku mebli pierwszej kategorii są dla nich dyskwalifikujące. W związku z powyższym poszukuję towaru, który ze względu na określone defekty (uszkodzenia w czasie produkcji, uszkodzenia w czasie transportu, reklamacje klientów, meble wystawowe i inne) został wycofany ze sprzedaży a wam serce się kraje jak pomyślicie o jego utylizacji.

Jeżeli byliby Państwo zainteresowani współpracą, to chcę zaoferować odkup hurtowy takich mebli. Posiadam magazyn 380 m2, powierzchnię sklepową z witryną od ulicy Tęczowej 66m2, swój własny transport (sześć busów do 3,5t w tym dwa wyposażone w podnośniki) oraz na miejscu zakład stolarski (Umowa o współpracy) który może wykonywać drobne naprawy czy konserwacje, do dyspozycji 10 pracowników – kierowcy i tragarze.

Ponadto mogę magazynować krótkotrwale towar, który został zamówiony przez waszych klientów – taki towar możecie Państwo przesłać jednym transportem (mogę taki towar od Państwa również odebrać) a ja jestem w stanie rozwieźć go pojedynczo do waszych klientów w czasie dogodnym dla nich – taki rozwóz mogę realizować w formie barteru za meble, o których wspomniałem wcześniej.
Jednocześnie w ramach posiadanej powierzchni sklepowej od strony ulicy Tęczowej mogę zorganizować stałą wystawę Państwa mebli dostępną również dla klientów w Niedzielę w czasie wielkich pielgrzymek Wrocławian (i nie tylko) na dworzec Świebodzki. Taką usługę Można również rozliczyć barterem za Meble o których wspomniałem wcześniej.

W razie zainteresowania ofertą proszę o kontakt.

Zapraszamy do współpracy

Paweł Gutt Solutions – Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Jesteśmy aktywni również na facebooku

https://www.facebook.com/profesjonalnaprzeprowadzka

https://www.facebook.com/graciarnia.wroc

Profesjonalna przeprowadzka kompleksowa oferta
Samochód do przeprowadzek
przeprowadzki Wrocław
przeprowadzki Wrocław