magazynowanie, przeprowadzki, składowanie

Magazynowanie, przeprowadzki, składowanie

Przeprowadzki, składowanie i magazynowanie towarów, mebli, wyposażenia. Magazyn „Graciarnia” znajduje się przy ulicy Tęczowej 25 we Wrocławiu. Oferujemy przechowywanie krótko (od 24h) i długoterminowe. Dostępna rampa oraz wózek widłowy. Obiekt chroniony i monitorowany. Idealne rozwiązanie np. dla remontujących mieszkania albo budujących domy. Posiadamy również środki transportowe umożliwiające nam odebranie towarów ze wskazanego miejsca (również samochód z windą) i dostarczenie towaru we wskazane miejsce. Możliwość dostępu do towaru 24h/doba (w godzinach nocnych po uprzednim umówieniu się).

Cena jest uzależniona od zajętej powierzchni i czasu składowania. Jako wyjściową stawkę przyjmujemy 30 zł za metr kwadratowy (lub europaletę) za miesiąc. Każdorazowo negocjujemy.

Przykład: Klient remontuje mieszkanie i zleca kompleksową usługę Transport – zabezpieczenie mienia – składowanie magazynowanie przechowywanie-transport całość odbywa się w ciągu miesiąca. Koszt usługi 2 x transport z noszeniem – 360 zł przechowywanie mebli na powierzchni 6 metrów (mamy możliwość składowania na regałach) – 180 zł ( zaoszczędzono koszty sprzątania i czyszczenia związane z dodatkowymi zabezpieczeniami przed zakurzeniem mebli, zabrudzeniami poremontowymi i nerwami – sami Państwo mają świadomość jak to jest remontować mieszkanie ze wszystkim w środku). Dodatkowo za pośrednictwem naszej firmy klient sprzedał część mebli bez konieczności ciągłych wizyt potencjalnych klientów i oglądania ich w domu. Serdecznie zapraszam.

Przeprowadzki składowanie magazynowanie

magazynowanie, przeprowadzki, składowanie

Kupno mieszkania, okazyjny wynajem – trzeba podjąć szybką decyzję i zabieramy się do przeprowadzki. Bez przygotowania generuje to dużo większe koszty niż wtedy, kiedy zlecimy taką operację profesjonalistom. We Wrocławiu funkcjonują 3 – 4 profesjonalne firmy których głównym zajęciem są składowanie czy magazynowanie, takie jak w GuttSolutions. Wiele firm, które reklamują się jako firmy przeprowadzkowe, to ludzie, którzy zwykle posiadają jeden samochód ciężarowy bądź też wykorzystują samochód swojego szefa do tego, aby świadczyć usługi przeprowadzki po swojej pracy lub w weekendy i dni wolne. Ludzie ci zwykle nie posiadają ubezpieczenia, a co ważniejsze, nie posiadają też wykwalifikowanych pracowników, którzy swoim doświadczeniem mogliby sprawić, że Twoja przeprowadzka będzie bezpieczna, sprawna i na czas.

Korzystanie z usług profesjonalnych firm przeprowadzkowych

daje gwarancję że nawet wtedy jeżeli dojdzie do uszkodzenia, choćby nawet futryny drzwi albo zostanie porysowany blat biurka, to ubezpieczyciel dokona wyceny i pokryje straty, jakie klient poniósł w czasie takiej przeprowadzki. Choć ubezpieczenie to ostateczność, często właściciele takich Firm Przeprowadzkowych sami naprawiają szkody – biorą meble do naprawy, zamawiają stłuczoną szybę u szklarza, mają także pracowników, którzy są w stanie wymienić futrynę, zaszpachlować rysy na ścianie oraz wykonać wiele innych czynności, które sprawią że śladu po stracie nie będzie.

Realizujemy

Usługi transportowe.
Przewóz mebli, sprzętów i materiałów dla firm i osób prywatnych – Polska i Europa;
Wnoszenie i pakowanie.
Składanie i instalacja mebli oraz sprzętu.
Dostępność 24h przez cały tydzień.
Ceny do negocjacji – zaczynamy od 70 zł.

przeprowadzki wrocław, przeprowadzki międzynarodowe, przeprowadzki, przeprowadzka, ceny przeprowadzek, cennik przeprowadzek, przeprowadzka firmy