komis meblowy

Komis meblowy – meble i inne rzeczy używane w domu, garażu, ogrodzie

Graciarnia czyli mydło i powidło

Graciarnia – komis meblowy we Wrocławiu z nieprzyzwoicie niskimi cenami

Zapraszamy na zakupy.
www.profesjonalna-przeprowadzka.pl/komis

 

Graciarnia.wroc to nie jest zwykłe miejsce. To jedyny taki komis meblowy i sklep z rzeczami używanymi we Wrocławiu i pewnie w całej Polsce. Tworzymy z Wami Wrocław. Jedyny, niesamowity, piękny, ciekawy. Każdego dnia w naszej Graciarni rozwiązujecie swoje problemy, inspirujecie się i dokonujecie wyborów. Tu każdy znajduje coś dla siebie i płaci tylko tyle, ile jest gotowy za to zapłacić. Do domu i ogrodu. Do garażu i piwnicy. Na spotkanie z przyjaciółmi i na romantyczny wieczór. Dla siebie i dla uśmiechu. Wyznajemy jedną zasadę i wartość – wolność – zawsze i wszędzie – to Ty jesteś dla siebie najważniejszą osobą, a jeżeli zadbasz o siebie, zadbasz o wszystkich dookoła.

Zapraszamy na Tęczową 25 do #graciarni. Nie jesteśmy instytucją charytatywną, ale pomagamy ludziom, na tyle ile można pomóc i jak bardzo ktoś tej pomocy potrzebuje. Zajrzyjcie na
www.profesjonalna-przeprowadzka.pl
Nam także zależy

Kontakt do #Graciarnia 531 952 805 lub 601 787 271

Codziennie zapełniamy komis meblowy, Graciarnię, nowymi przedmiotami i meblami używanymi. Wrocław – to z tąd codziennie przywozimy dla Was skarby z lamusa. Meble, bibeloty, narzędzia, książki i mnóstwo innych różności. Wszystko w niesamowicie i nieprzyzwoicie niskich cenach. Wejdźcie do nas mimochodem, przy okazji i znajdźcie dla siebie szczyptę inspiracji, wspomnień i dobrego samopoczucia.

ZNAJDZIECIE NAS WE WROCŁAWIU PRZY ULICY TĘCZOWEJ 25

Komis meblowy i meble używane – Wrocław, Tęczowa. Magazyn znajduje się w głębi placu.

mapka GRACIARNIA

WP_20160813_12_59_39_Pro  WP_20160813_12_58_54_Pro

Komis meblowy
komis meblowy

Komis meblowy Graciarnia

To nie jest zwykły magazyn. To nie jest zwykły sklep. To miejsce, w którym przedmioty meble odzyskują swoje drugie życie. Dzięki nam nie trafiają na śmietnik lub wysypisko, ale znajdują swoich nowych właścicieli. Dzięki Graciarni choćby niewielka część naszego pięknego miasta jest czystsza. Dzięki nam ludzie mogą również kupić sobie tańsze, używane, ale w pełni sprawny przedmioty, które pozwalają normalnie funkcjonować. Graciarnia to miejsce, w którym i Ty możesz znaleźć coś dla siebie, to prawdziwa kopalnia skarbów. Mamy wielu stałych klientów. Wielu ludzi odkrywa nas codziennie. Każdego dnia wielu ludzi wychodzi z naszej Graciarni zadowolonych i dalej z pełnym portfelem. U nas nie trzeba wydawać tysięcy. Wystarczy naprawdę tylko parę złotych, a każdy może wyjść z czymś, co jest dla niego naprawdę wartościowe. Dobre rozwiązania w dobrej cenie to motto naszej firmy. GuttSolutions to dobre rozwiązanie i dobre ceny.

Kupimy wyposażenie mieszkania

Jeżeli masz mieszkanie lub dom i chcesz za jednym razem pozbyć się wszystkich ruchomości, jakie się w nim znajdują, to mogę je wszystkie kupić. Bierzemy wszystko – i to, co ma wartość, i to, co ma wylądować na śmietniku. Pozbawiasz się problemu i możesz sprzedać mieszkanie lub je na spokojnie remontować, a w kieszeni zostaje Ci jeszcze gotówka. Procedura jest prosta
1. Dzwonisz i umawiasz się na wycenę, telefon 695 762 584.
2. Wycena indywidualna – ustalenie jednej ceny za wszystko.
3. Podpisujemy umowę kupna sprzedaży.
4. Ustalamy termin operacji.
5. Wykonujemy zadanie.
6. Rozliczamy się od ręki.

To idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce szybko rozwiązać problemy np. ze spadkiem lub przy sprzedaży mieszkania.

Zapraszam do komisu meblowego –  Graciarnia

Komis meblowy – Graciarnia – po co?

Przeprowadzka w toku. Wiele osób i firm decyduje się zmienić meble czy wyposażenie właśnie w czasie przeprowadzki. Graciarnia odkupuje niektóre z nich i oferuje kolejnym właścicielom. „Graciarnia czyli Mydło i Powidło” jest komisem meblowym i składem rzeczy używanych, oferującym meble, AGD, tekstylia i wiele innych przedmiotów używanych w domu.

Czasem tak bywa, że jak rurka cieknie, to szybko jedziemy do Castoramy lub Obi i bez względu na cenę kupujemy całe zestawy, komplety i potem kombinujemy. A u nas i okucia i zamki i klucze i zawiasy i gniazdka i rurki i gwoździe i śruby i co tylko – i do starych i do nowych mebli.
U nas śmietnik to ostateczność – oddzielamy, sortujemy, chronimy środowisko.
Zapraszamy od poniedziałku do soboty – jak trzeba dłużej zostać, to zostaniemy – wystarczy zadzwonić.

531 952 805 lub 601 787 271
graciarniawroc

MOŻESZ RÓWNIEŻ ZADZWONIĆ BEZPOŚREDNIO DO KOMISU MEBLOWEGO

+48 531 952 805

Chcesz pozbyć się starych mebli i tego, co wypełnia Twoje mieszkanie, przeprowadzasz się lub sprzedajesz dom?
Nie masz co zrobić ze swoimi rzeczami?Zadzwoń do nas
+48 531 952 805
+48 531 952 100

Zabieramy wszystko – czyścimy do ścian – nie wybieramy – płacimy za przedmioty, które nadają się do użytku. Już dziś dajemy Ci rozwiązanie Twoich problemów.

Dlaczego meble używane? Bo są tanie. Bo mają służyć. Bo są ciekawe. Bo mają styl. Bo są niepowtarzalne. Bo mają duszę. W naszej „graciarni” znajdziesz nie tylko meble. Mamy tutaj starocie, orientalne bibeloty, porcelanę, książki, ludzkie sprawy zaklęte w przedmiotach. Już dziś możesz stać się poszukiwaczem skarbów, kolekcjonerem lub choćby naszym dobrym znajomym.

Godziny otwarcia Już od 10.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku i od 9.00 do 14.00 w soboty.
Kiedy hula Świebodzki, nie handlujemy, bo każdy musi zarobić.
Jeżeli masz pytania dotyczące przedmiotów oraz pracy składu, zadzwoń +48 531 952 805

graciarniawroc
Komis meblowy – Skład rzeczy używanych

Dzięki naszej pracy i dbałości większość mebli odzyskuje u nas swoje walory użytkowe i nadaje się do wykorzystania w mieszkaniu, domu czy w domku letniskowym. Ceny oferowanych mebli czy wyposażenia zaskakują nawet największych pesymistów.

ZAPRASZAMY Również do GRACIARNIA TV
Świat rzeczy używanych
Graciarnia TV

Obejrzyj solidne, używane rzeczy i uzupełnij wyposażenie swojego mieszkania lub biura. Jeżeli nie znalazłeś nic dla siebie w naszym komisie, możesz zawsze zadzwonić do Guttsolutions 531952805 – kierownik magazynu. Powiemy Ci, kiedy są dostawy, jakie meble są dostępne i w jakiej cenie. Zawsze możesz także poprosić nas o kontakt, jeśli pojawi się coś, co Cię interesuje.

Komis meblowy, meble używane – Wrocław, Tęczowa

logo-rgb-1
Zmiana? – Przeprowadzamy bezpiecznie

Komis

Przeprowadzki
Skup mebli

Chcesz pozbyć się rzeczy w związku z przeprowadzką? Przyjdź do nas na ul. Tęczową 25 we Wrocławiu lub odwiedź na Facebook.

Tanie i wygodne przeprowadzki? We Wrocławiu tylko z GuttSolutions

Strona jest poświęcona wszystkim tym osobom, które z różnych powodów mają problem z pozbyciem się różnego rodzaju przedmiotów, począwszy od mebli, skończywszy na drobnych nikomu niepotrzebnych przedmiotach, takich jak szklanki, kubki, talerze, obrazki, stare zużyte sprzęty AGD. Jeżeli kupiłeś mieszkanie albo sprzedałeś mieszkanie, w którym znajdują się takie zalegające i nikomu niepotrzebne przedmioty, zadzwoń do nas. My rozwiązujemy takie problemy. Komis meblowy Graciarnia we Wrocławiu to rozwiązanie dla Ciebie.

Przeprowadzki, transport rzeczy, przewóz dużych gabarytów – jesteśmy najtańsi w mieście, jesteśmy najlepsi, najbardziej profesjonalni. Zawsze dla Ciebie, zawsze dla Twoich bliskich. Z nami zawsze możesz czuć się pewnie. Zadbamy o komfort i jakość. Komis meblowy Graciarnia – wszystko to co jest dla Ciebie ważne.

Franczyza #graciarnia – czego nie?

Szanowni Państwo zapraszamy was do uczestnictwa w projekcie franczyzowym „Graciarnia”. Naszym celem jest uruchamianie sieci sklepów z rzeczami używanymi „Graciarnia” – czyli mydło i powidło, w większych miastach w Polsce. Tworzenie sieci sklepów pozwala na obniżanie kosztów funkcjonowania każdego z nich w sytuacji gdzie konkurencja na rynku rzeczy używanych jest coraz większa. Na co dzień mamy do czynienia z dużym obrotem rzeczy używanych za pośrednictwem portali internetowych takich jak OLX czy Gumtree. Dzięki sklepom „Graciarnia” umiejscowionym w ramach sieci w całej Polsce jesteśmy w stanie usprawniać obrót rzeczami używanymi.

Jesteśmy w stanie gromadzić i przygotowywać rzeczy używane w taki sposób, aby mogły nadawać się do drugiego obiegu. Oszczędzamy pieniądze, oszczędzamy środowisko naturalne. Dzięki sieci sklepów „Graciarnia” umożliwimy wszystkim tym osobom, które chciałyby dokonywać zakupów rzeczy używanych, możliwość pozyskiwania przedmiotów w bardzo dobrej cenie bez konieczności odwiedzania indywidualnych osób sprzedających, bez konieczności jeżdżenia po różnych miejscowościach i domach. Dzięki sieci sklepów „Graciarnia” klient zawsze będzie miał możliwość zakupu wybranego przez Ciebie towaru w dowolnym miejscu w Polsce. Sieć będzie funkcjonowała na zasadach podobnych do tego, jak funkcjonują inne sieci sklepów oferujących rzeczy nowe. Sieć sklepów „Graciarnia” będzie tanią siecią sklepów oferujących meble, AGD oraz wyposażenie mieszkań, domów oraz działek i garaży o cechach, które zagwarantują nowym użytkownikom bezpieczne i komfortowe korzystanie z tych przedmiotów.

Na czym polegać będzie projekt franczyzy?

Do każdego ze sklepów „Graciarnia” umiejscowionych na terenie Polski klienci będą mogli przyjechać i osobiście dokonać oceny stanu oraz funkcjonalności przedmiotu, który by chcieli kupić. Centrala sieci zapewni wszystkim sklepom dostęp do towarów w bardzo niskich cenach. Oprócz towaru uruchomiona zostanie odpowiednia sieć transportowa oparta na samochodach do 3,5 t DMC w ramach której będziemy dokonywać przemieszczenie rzeczy używanych pomiędzy magazynami. Dodatkowo centrala jeżeli będzie taka konieczność, dokonywać będzie koordynacji zarówno sprzedaży jak i transportu rzeczy używanych.

W ramach projektu uruchomiona zostanie pomoc prawna oraz pomocy kadrowo księgowa, która zapewni funkcjonowanie sieci zgodnie z przepisami prawa polskiego oraz zoptymalizuje przepływy finansowo-rzeczowe pomiędzy sklepami. Ponadto dzięki uruchomieniu sieci sklepów „Graciarnia”, opartych na pojedynczych indywidualnych działalnościach gospodarczych, zostanie zorganizowany centralny system szkoleń między innymi w zakresie pozyskiwania towarów. Również istotnym elementem będzie jedna jednolita Marka oraz marketing, uruchomiony w całej Polsce a bazujący na już wypromowanej marce „Graciarnia” we Wrocławiu. Aktualnie Marka „Graciarnia” czyli mydło i powidło rozpoznawane jest we Wrocławiu przez około 50000 osób. Codziennie w naszej „Graciarni” we Wrocławiu odwiedza nas 30-60 klientów. Część z nich dokonuje zakupów. To nie jest opowieść z drzewa sandałowego, to jest realny biznes.

Nie masz pomysłu na biznes? Może właśnie własna „Graciarnia” da Ci szansę na dobre dochody?
Zapraszam zainteresowanych do kontaktu.
Pozdrawiam
Paweł Gutt

Zapraszamy serdecznie

Korzystajcie z naszego lokalnego centrum sprzedaży drobnych rzeczy używanych.

Każdy może do nas przynieść przedmioty, których chce się pozbyć – zastawa stołowa, mikser, parasolka, cukierniczka, komplet sztućców, lampka, zabawki, garnki, obrazek i co tylko sobie wymyślicie. Na miejscu ustalimy cenę i prowizję. Niektóre przedmioty odkupimy od ręki. Przedmioty zostaną odpowiednio oznaczone, a po ich sprzedaży ustalona suma zostanie wypłacona właścicielowi lub przelana na wskazane konto – może to być również konto wybranej przez was organizacji pożytku publicznego.

Nasza prowizja będzie tylko zwrotem części kosztów pracy, utrzymania powierzchni i ubezpieczenia – odpowiednio do wielkości i wartości przedmiotów. Jeśli nie możecie osobiście dostarczyć przedmiotów, możemy po nie przyjechać – niestety należy wtedy pokryć również koszty takiego transportu.
Poza tym wszystkie te przedmioty są umieszczane na naszych stronach i portalach.
Jeżeli potrzebujecie naszej pomocy przy sprzedaży swoich rzeczy, to prześlijcie nam zdjęcie wraz z opisem – co to jest? Podajcie podstawowe wymiary, numer telefonu do kontaktu lub e-mail, ulicę i miasto (jak na przykładowym zdjęciu). Jest to działanie alternatywne i zupełnie nie przeszkadza w sprzedaży za pośrednictwem specjalistycznych portali ogłoszeniowych.
Jeśli macie swoje koncepcje lub pomysły, zapraszamy do kontaktu.