Ceny przeprowadzek

Zmiana? W GuttSolutions przeprowadzamy bezpiecznie

Ceny przeprowadzek prywatnych – dopóki ich nie znamy w naszej wyobraźni są wręcz nieludzkie. Nic bardziej mylnego. Przeprowadzki, transport, meble używane? GuttSolutions to firma profesjonalna, która rozwiązuje kompleksowo problemy swoich klientów. Zamawiając przeprowadzkę w zwykłej firmie przeprowadzkowej, nie zawsze myślicie Państwo o wszystkich aspektach związanych ze zmianą miejsca zamieszkania. A przecież oprócz tego, że musicie się przeprowadzić i zabrać ze sobą wszystkie potrzebne rzeczy, w mieszkaniach, które opuszczacie, zazwyczaj zostają przedmioty (rzeczy, meble), których nie chcecie zabierać. Pierwsza myśl, która się pojawia, to po prostu wyrzucić na śmietnik. I chodzicie Państwo z tymi workami do tego śmietnika i wrzucacie do kontenera wszystko jak leci. Nie trzeba sobie zadawać takich tortur.

Wystarczy zamówić usługę w firmie przeprowadzkowej GuttSolutions

Firma po dokonaniu oceny całości wszystkich przedsięwzięć, jakie w związku z przeprowadzką należy zrealizować, przygotuje dla Państwa idealną ofertę – pakiet przeprowadzkowy, który nie pozwoli Wam bezpiecznie, sprawnie i w określonym czasie znaleźć się w nowym miejscu, a dodatkowo umożliwi opróżnienie pozostawionego przez siebie mieszkania ze wszystkich niepotrzebnych rzeczy. Mieszkanie może być posprzątane i przygotowane do sprzedaży lub do przekazania właścicielowi. Jeżeli było to mieszkanie wynajmowane, rozwiązywanie problemów w sposób kompleksowy pozwala nam koncentrować się na rzeczach najważniejszych – na rodzinie oraz na zabezpieczeniu najbliższym komfortu i bezpieczeństwa. Cena przeprowadzki jest sprawą drugorzędną.

Przeprowadzki – zawsze profesjonalnie
ceny przeprowadzek
ceny przeprowadzek
Ceny przeprowadzek prywatnych
Ceny przeprowadzek

Przeprowadzka nie odbywa się codziennie

To nie jest przedsięwzięcie, które realizujemy raz w miesiącu. Często przeprowadzamy się raz, dwa razy, może trzy razy w życiu. W związku z tym nie wolno traktować tego przedsięwzięcia jak zło konieczne. Dzięki takim firmom jak GuttSolutions możecie Państwo rozwiązywać więcej problemów, które pojawiają się w czasie planowania Waszej zmiany miejsca zamieszkania. Mamy doświadczenia z różnymi sytuacjami. Jedna z częstszych to taka: rodzice sprzedają duży dom po to, by samemu kupić sobie mniejsze mieszkanie, ale również zapewnić mieszkania swoim dzieciom. Przeprowadzka odbywa się na dwóch, trzech, a czasem nawet czterech kierunkach. Jesteśmy w stanie zrobić to równolegle. Możemy rozwieść wszystkie rzeczy do wskazanych miejsc w jeden dzień i w ciągu tego jednego dnia załatwić wszystkie sprawy. Przeprowadzki robimy codziennie; dokonanie podziału przedmiotów na pojazdy, na kolejność wywozu, to już nasza rola. Dzięki rozwiązaniom logistyczno-organizacyjnym, które stosujemy, nasi klienci nie muszą zajmować się trudnymi, skomplikowanymi i, nie ukrywajmy, ciężkimi pod względem pracy fizycznej, działaniami.

Ceny przeprowadzek prywatnych?

zadzwoń +48 695 762 584
lub +48 531 952 100

GuttSolutions

Oferujemy wycenę usługi w miejscu jej wykonania. Wycena jest bezpłatna. W czasie wyceny wyjaśniamy wszelkie wątpliwości, pokazujemy, na czym polega nasza praca, określamy jej zakres i ustalamy ostateczną cenę usługi. Po wycenie tworzony jest protokół przeprowadzki oraz sporządzana jest umowa – jeżeli nie zdecydujesz się na naszą usługę, umowę oraz protokół możesz wykorzystać do współpracy z inną firmą. Jeżeli natomiast zdecydujesz się na współpracę z nami, po podpisaniu umowy i wystawieniu zlecenia górna granica ceny pozostanie niezmienna – zawsze może wyjść taniej.

CENY PRZEPROWADZEK – OSTATECZNA DECYZJA NALEŻY DO CIEBIE

Jeżeli zdecydowałeś się na ofertę innej firmy, a ludzie i środki, jakie do ciebie skierowano, budzą Twoje wątpliwości (np. brak ubezpieczenia, brak materiałów pakowych,, brak pasów, „ludzie z pod sklepu”, rozlatujący się samochód, brak umowy czy zlecenia, niemożliwość wystawienia faktury VAT – odeślij ich z powrotem. Wiele tzw. firm przeprowadzkowych to „krzaki”. Nie ryzykuj! To Twoje rzeczy – są dla Ciebie cenne i ważne, masz prawo odmówić. Zadzwoń do nas +48 695 762 584 – przyjedziemy do Ciebie i załatwimy wszystko profesjonalnie. Nie zapłacisz nic więcej ponad cenę danej usługi organizowanej w normalnym trybie.

CENY PRZEPROWADZEK

Zanim zaczniesz analizować, ile może kosztować Twoja przeprowadzka, zadaj sobie pytanie, czy warto tracić czas i zdrowie, zniszczyć meble i przenieść się do nowego domu z całym bałaganem, którego chcielibyście się pozbyć, tylko po to, by zaoszczędzić 50 złotych? Nasze przeprowadzki są dla ludzi, którzy cenią sobie swój czas i czas swoich znajomych, a urlop wykorzystują po to, by odpocząć, a nie po to, by jeszcze ciężej pracować.

Jak oszacować koszt przeprowadzki?

Podstawą ustalenia ceny usługi są negocjacje i indywidualne ustalenia – każda przeprowadzka jest inna. Jednak wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, przygotowaliśmy specyfikację parametrów, które bierzemy pod uwagę przy wycenie.

Cennik podstawowy – podane ceny są cenami orientacyjnymi. Duży wpływ na cenę przeprowadzki mają szczególne uwarunkowania, takie jak szerokość klatek schodowych, podjazd pod budynek, możliwość korzystania z windy itd. Dlatego zawsze wcześniej proponujemy wycenę indywidualną.

1 h wykorzystania samochodu  50 – 70 zł
1 h pracy kierowcy, tragarza, pakowacza, sprzątacza  20 – 25 zł (2 ludzi  – 48 zł, 3 ludzi 70 zł)
1 km rzeczywisty przewozu liczony w obie strony powyżej 100 km  1,00 do 1,70 zł

Po godz. 16.00 oraz w soboty i niedziele doliczamy od 1% do  50 % do ceny usługi (podana stawka jest do negocjacji i zależy od rodzaju soboty np. Wielka Sobota to będzie 50%, sobota w długim weekendzie ok 30%).

Przewozy alarmowe!

Kiedy? Gdy Pan Staszek, co ma busa, nie dojechał. Gdy kolega z busem się zarzekał, że będzie na pewno, a nie jest – szef dał inną robotę. Gdy koledzy, tacy fajni, nawalili. Gdy się samochód „rozsypał”. Gdy zamówiłeś firmę przeprowadzkową, a widzisz, że przyjechali chłopcy „spod sklepu”, a ubezpieczenie usługi mają dopiero w planach strategicznych. To się zdarza – wtedy nie musisz się stresować – pojedziemy i zrobimy wszystko, co trzeba. Przy stawce, którą można uznać „dla ludzi”.

Przykładowy scenariusz
Klientka zamówiła przeprowadzkę we Wrocławiu pomiędzy dwoma mieszkaniami znajdującymi się w odległości 8 km. Mieszkania znajdowały się na 4 piętrze bez windy.

GuttSolutions otrzymała zadanie przewiezienia mebli i urządzeń z dwóch pokojów, w tym:

  • szafy trzydrzwiowej (rozłożenie i złożenie),
  • narożnika, kanapy,
  • meblościanki,
  • stołu i 4 krzeseł,
  • dwóch dywanów,
  • ośmiu szafek kuchennych,
  • zawartości znajdującej się w 40 kartonach i 50 workach (100 l pojemności).

Zaplanowano pracę (6 h) dla:

  • 1 pojazdu (26 m3),
  • 3 tragarzy

Przeprowadzkę miała odbyć się sobotę – wynegocjowano 0% dopłaty za weekend.

Koszt szacunkowy wstępny
Pojazdy 1 pojazd Ciężarowy 50 zł x 6h = 300,00 zł
Specjaliści 3 ludzi – 70 zł x 6 h = 420,00 zł
RAZEM 720 zł 

Koszt rzeczywisty okazał się dużo mniejszy!

KOSZT KOŃCOWY RZECZYWISTY

bo całość przeprowadzki trwała jedynie 4 h!

Koszt rzeczywisty
Pojazdy  1 pojazd – 50,00 zł x 4 h = 200 zł
Specjaliści  3 ludzi – 70,00 zł x 4 h = 280 zł
RAZEM    48 0 zł 

Klient zyskał więcej czasu dla siebie i komfort szybkiej przeprowadzki. We Wrocławiu tego samego dnia GuttSolutions wykonało jeszcze jeden przewóz rzeczy w innej lokalizacji.
W tym przypadku jeżeli klient zdecydowałby się na wycenę indywidualną mógłby wynegocjować kwotę 400 zł.

Ceny przeprowadzek prywatnych – ważna sprawa
UWAGA! Jeżeli nie jesteś w stanie przewidzieć, ile czasu zajmie przeprowadzka, możesz zamówić pojazd z dwoma ludźmi na cały dzień (do 10 godzin) – takie zamówienie możesz złożyć na tydzień przed planowaną przeprowadzką. W tym czasie możesz dysponować siłami i środkami zgodnie z Twoją wolą i potrzebami. Możesz zrealizować przewóz z różnych miejsc, zlecić składanie i montaż mebli albo sprzątanie, możesz również przywieźć zakupy z różnych sklepów – to tylko kwestia organizacji – zapłacisz tylko jedną stawkę – 1100 zł.
Szybsza przeprowadzka to zysk dla obu stron!
Zobacz, jakich rzeczy należy się spodziewać w trakcie przeprowadzki lub skontaktuj się z nami – zaplanujemy każdy szczegół.

ceny przeprowadzek prywatnych
ceny przeprowadzek prywatnych

GuttSolutionsprzeprowadzka we Wrocławiu, Polsce, za granicę – Twoja prywatna logistyka

Jeżeli do przeprowadzki potrzebujesz odpowiednich materiałów zabezpieczających, to również można się w takie materiały zaopatrzyć w naszym sklepie – posiadamy szeroki wybór kartonów, folii, taśm, profili zabezpieczających i wypełniaczy – dowieziemy je do twojego domu w dogodnym dla Ciebie terminie, tak abyś mógł spokojnie przygotować się do przeprowadzki.

 

 

 

przeprowadzki Guttsolutions
Ceny przeprowadzek prywatnych przeprowadzki Guttsolutions

przeprowadzki wrocław, przeprowadzki międzynarodowe, przeprowadzki, przeprowadzka, ceny przeprowadzek, cennik przeprowadzek, przeprowadzka firmy, przeprowadzki Wrocław, firma przeprowadzkowa

WAŻNA INFORMACJA

Od 01.01.2017 roku weszły w życie nowe stawki wynagrodzeń za pracę. Minimalne wynagrodzenie na umowę zlecenia wynosi 13 zł, a płaca minimalna na umowę o pracę to 2000 zł. Firma, by sprostać wymaganiom i oczekiwaniom klientów, musi zatrudniać ludzi i musi im płacić. Za darmo nic nie ma, a o dobrych pracowników coraz trudniej. Ceny przeprowadzek prywatnych

Uszanujcie Państwo to, że takie firmy jak moja dają ludziom pracę. Zamawiając usługę u Pana Mareczka, Zdzisia i Ptysia, co maja busa (często jest to bus firmowy, który wykorzystują na lewo), nie dość, że ryzykujecie straty, których nikt wam nie zwróci, to jeszcze zachęcacie ich do psucia rynku. Dobra usługa na wysokim poziomie kosztuje trochę więcej niż 5 zł. Jeżeli będziecie jednak zamawiać usługi u Tych Panów, to i my zaczniemy zwalniać swoich pracowników. To system naczyń połączonych. Ceny przeprowadzek prywatnych

Wspieraj przedsiębiorczość – nie kombinatorstwo

przeprowadzki wrocław, przeprowadzki międzynarodowe, przeprowadzki, przeprowadzka, ceny przeprowadzek, cennik przeprowadzek, przeprowadzka firmy, przeprowadzki Wrocław, firma przeprowadzkowa