Graciarnia

Graciarnia – super sklep z rzeczami używanymi

Ciągle w biegu? Kolejki w Magnolii jak w czasach słusznie uznanych za niesłuszne? Może właśnie w Naszej Graciarni znajdziecie coś czego od dawna szuka wasz Bliski, Przyjaciel, Kolega lub Koleżanka. Dobry prezent nie musi być przecież nowy! Chociażby stłuczona ulubiona filiżanka, którą zastąpisz podobną.
Dzisiaj na przykład był u mnie gość, który w czasie domowej popijawki popisując się przed kolegami jednym uderzeniem rozwalił ławę – jego żona rano (biedny na kacu) wygoniła go na świebodzki po taką samą ławę z groźbą braku wstępu do domu. Zrezygnowany przyszedł pod Graciarnię. Akurat wyskoczyłem po jajka i warzywa – też na Świebodzki. I śmy się spotkali 😉. I była u mnie taka sama do kompletu za 50 zł – Facet był szczęśliwy jakby trafił w Totka.
To tak bywa że jak rurka cieknie to dajemy dzidę do Castoramy i bez względu na cenę kupujemy całe zestawy, komplety i potem kombinujemy. A u nas i okucia i zamki i klucze i zawiasy i gniazdka i rurki i gwoździe i śruby i co tylko – i do starych i do nowych mebli. U nas śmietnik to ostateczność – oddzielamy, sortujemy, chronimy środowisko.
Zapraszamy do piątku – jak trzeba dłużej zostać to zostaniemy – wystarczy zadzwonić. 531952805
http://profesjonalna-przeprowadzka.pl/komis/

Skomentuj